Olympic 40 let (1/2)


Koncert z pražské T-Mobile Arény, který se konal 26.10.2002 ke čtyřicátému výročí od založní kapely. Seznam písní: Ajajaj - Želva - Snad jsem to zavinil já - Pták Rosomák - Bon Soir Madmoiselle Paris - Kufr - Vlak co nikde nestaví - Saeled With A Kiss - Roň slzy - Vzpomínka plíživá - Z bílé černou - Jedeme dál - Dávno - Nikdo nejsme akorát - Stejskání - Jak se tak loudám - JáJaroslav Günther
Jsou nejlepsi jasne nejlepsi....
Jaroslav Dostál
Máš pravdu.Super video.
Hugo Haas
Všichni kteří se podíleli na slávě Olympiku,jen namátkou třeba Pacák,Chrastina,Klajn,Korn,Přenosilová,Bobek,Hejduk,Janů a další a další byli obrovským přínosem pro Olympik.....Olympik ale jede dál a je to Janda,ten obrovský hnací motor,který se všemi ostatními je legendou..Olympik byl,je a vždy bude na výspě naší hudební scény..
Jarmila Tokarova
Pekelne dobry Olympic
Marco Sellner
Berka, Broum Janda Hejduk. nejlepsi sestava. oni udelali ulici, laborator i prazdniny na zemi. jestli jsi nebyl na ulici v lucerne za komancu, o hodne si prisel!!!!
Andulka Andulkova
pani muzikaniti !!!
Rostislav Urbiš
rip milane :( budes nam chybet
Ondřej Kramný
co je to za melodii od 22:55 ?
zdenek weber
olympic nema chybu v Asi jsem na nem by na bygbitu uz bez pana BERKY,skoda ze uz v Asi nebudou nemai kde
Marcel Makróczy
pastva pre uši
Filipx.87
Když si chci pustit Olympic, pustím si právě tento koncert, protože to podání písní považuji za nejlepší.
Skupina MINI - VEĽKÉ ROVNÉ
OLYMPIC SU SUPER!!!!!!
Pepa Švec
Tak se znova sejdeme 9.12. 2017 v O2 aréně
Rudolf Guľas
skvela muzika
Karel Mejzlík
Ráno bude lépe a Vy budete bohatší. Dnes jsem pozoroval u Vltavy lodě. Některé jsem si i nafotografoval. Tam kam Josefína chodí spát. A dal? I tak zvítězí hudba a rytmus ve vás, pak sport a větší touha nebýt pouze konzumentem kultury a kreativity, ale byt jejim potenciálním tvůrcem. Nashledananou opodál rostoucí Sacholane! Karel.
Mirek Ježek
Marně hledám na youtube kompletní koncert k 30. výročí Olympicu z roku 1992, ten se mi líbil víc. Záznam musí existovat, kdysi ho vysílala ČT. Copak to nikdo nemá? :-)
Tom Falco Bear
Jj to je me mladi :) Super - jenom ta hlaska o *propasovani kamer * ??? just business ? :( pokud o neco nebudu mit zajem - kameru tam asi neposenu ( vzpominka ? ) .... Jinak velke Diky !!!
Zuzana Balázsová
toto je hudba a PÁNI MUZIKANTI,nie to smetie a odpad,čo sa dnes produkuje vo svete
Hugo Haas
Volek, Berka ano to je taky Olympic..Každý stát má vždy hudení veličinu,né že by Ti další byli horší, ale jen jeden může být nejlepší.U nás je to jasně Olympic,na Slovensku Elán,v Maďarsku Omega,V Německu Pudys,Anglie Beatles,.................atd.Pacák je dobrý,Peroutka byl grandiozní.
Cafo Bigbeatovy Oldboy
A ešte Ladislav Chvalkovský pánove. Ten nastúpil na bass gitaru po odchode J. Korna cca 1972. Te pic Olympic to bol náš pozdrav cca 1971. Napíšem Vám básničku ktoru recitoval Mirek Berka na koncerte v SNV rok 1972. Na vrcholu snežky potkali se dva ježci, nebylo ím veselo museli jít pěšky. Na vrcholu snežky potkali se dva ježci už jím bylo veselo měli kolobežky.
Marco Sellner
i ten pacak to daval lip nez peroutka!!!!!
jaromír liška
OLYMPIC JE ŠPICA
Ondrej Feben
Pekná skupina, mám to rad. Petr Janda, Milan Broum Jiři Valenta a Pavol Chrastita