LIND ISLAMI - PROBLEM ( Kenga Magjike 2017 )

LIND ISLAMI - PROBLEM ( Kenga Magjike 2017 )


Download videos:
hd720 medium

Kenga Magjike 2017 - Java Shtate Music | Lind Islami Lyric | Ylli Limani Arrangement | Edi Balili & Endri Kasmi Production | "MUZA" Production Academy Lyric: I Une nuk e di a je tu u ni' Si une njejt se po m'doket jom tu ra n'dashni, E ti po m'qon nalt, shume nalt, Manej po m'rrzon, po m'lendon sikur me pas faj... Ti pe tepron, kapak ti pe tepron, Je tu e lujt sigurt, pse nuk po rrezikon, Me mu afru pak, veq pak, Me ma jep doren, e nese s'don, kom me t'lon rahat... Zemër, a e din? Sa shumë t'kom ëndrru? A thu o gabim? Sa shumë t'kom besu? Zemër, a e din? Zemër, a e din? Zemer, a e din? Sa shume po m'dhemb se ti je bo problem, Problem i zemres tem Ti je bo problem, Problem i zemres tem... II I kom numru arsyet pse po t'du, Nuk jon' shume, po kan mjaftu une n'ty mu dashuru, Se ti po m'qon nalt, shume nalt, Manej po m'rrzon, po m'lendon, hajt çka kom faj... Ty ka me t'marr, malli ka me t'marr, Nese vazhdon nisoj, une nuk kom me ta fal, Se mu afru pak, veq pak, E meritoj, po t'premtoj, ti ke mu ni' rahat... Zemër, a e din? Zemër, a e din? Zemer, a e din? Sa shume po m'dhemb se ti je bo problem, Problem i zemres tem Ti je bo problem, Problem i zemres tem... Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk />www.super-sonic.tv 2017Tags:
Supersonic superonic tv super sonic kenga magjike music albania shqiperi kosove muzike supersonic stv play lind islami lind islami problem kenga magjike 2017 km 2017 2017 java shtate ylli limaniNevila Nevila
Sa kenge e bukur nje bravo Yllit per super tekstin
Romina Bodlli
Faleminderit kengetareve si ty ,qe na tregojne se muzika eshte per veshet .
Mirax147
Bukur...por shume Ed Sheeran...
Shaqo Rakipaj
Zeri më i ëmbël në shqiptari. Duhet të besh sa më shum aktiv me këngë publiku të don shum . Je unik. Me fat shqiptaria që të ka . Zërin unik e ki .
beautifulview #
Kjo Kong eshte bo problem, problem I vesheve te miiiii!
FJOLLA BESIMI
Kanga n'fryme t'Ed Sheeranit... like tooo much!!!!!
Arjeta Hajdaraj
Ze i mrekullushem, super keng super tekst. In love :)
Kristina likaj
Lind islami kjo kenge nuk ka fjale qe te pershkruhet ... dhe zeri jot eshte i mrekullueshem
Woww Wow
In love with this song 😍
ina ina
Woww cfaree zerii 🙈😍😍😍😍 Dhe kengaa superrr 🤗
Albulena Kosumi
Alban Skenderaj 2 :-) zë magjik. <3
Joel Bedulla
Po degjoj vetem sekondat e para dhe po me pelqen! Bravo Lindi!
Elis Kacorri
shume e bukur, si kenge
Sara Salillari
bravooooo👏👏👏👏😘😘😘😘😘😘 jam e sigurt qe do te fitosh😙😚😙😚
Ciljeta Gavoci
Shume origjinale. ..bravo
Stardoll Designer
vokalicat e Venerës në sfond, sa e dëgjova. më pëlqen :)
teuta Hyseni
Zeri me i embel shqiptar ske menduar per ndonje bashkepunim me Alban Skenderaj
# musicismyeverything
Kenget solo te tuat jane shume super Lindi. ♡
Kersi Lila
Ze magjik
Amela Xhanaj
Niceeeeee ... I love it
Ledjon Dajlani
Venera sekretii gjith kengess ... lindi eshte fantastik
Niko 20
super kenge dhe performanca
that otaku girl
Sa super kjo kenga
Sterelaa karai
Shum kenge e bukur
enxhi. Q
Masterpiece ❤
PROFESSIONAL AGE
Keng super e shkarkova un 😄
Alo irE
Shume bukur kendon jen super LINDI bravoooo
Vjola Visha
Wowww*☆,I love this music,*xx♡
Bora Xhilaga
Super Lindiiiiii Se ti je bo problem Problemii I zemres tem
ledion meta
ai gerti super❤❤
ledion meta
l am girl 😘😘
Zyra Pepa
👏👏👏
Kersi Lila
Sa keng e bukur
Brunilda Hoxha
me le pa fial
Adea Balliu
Eshtë muzik shumë e bukur
Laureta Hyka
shum bukur
najada metani
TI JE BO PROBLEM... PROBLEM I ZEMRES TEM ....
Klementina Agalliu
Nje nder kenget me te bukura. Bravo 👏👏👏👏. Super 😍😍😍
Belisiar Abilities
Is this a copy of Ed Sheeran: derivative of 'Shape Of You" I listened for hours & hours until I got it that Lindi copies not only his style; but his song and his work... First Angela now him it's sad/////
fiona ride
Un’ nuk e di a je ty u ni si une njejt se pom doket jom ty ra n’dashni E ti po m’qon nalt shume nalt Mandej po m’rrzon po m’lendon Sikur me pase faj E tepron ti, kapak pe tepron Je ty e lujt’ sigurt pse nuk po rrezikon Me mu afru pak , veq pak me ma jep doren Nese s’don kom me t’lon rahat Zemer a e din sa shume t’kom endrru’ A thu o gabim sa shume t’kom besu Zemer a e din , zemer a e din Zemer a e din... Sa shume pom dhem se ti je bo problem Problem i zemres tem Ti je bo problem Problem i zemres teem Ti je bo problem I kom numru arsyet pse po t’du Nuk jone shume Po kan mjaftu un n’ty mu dashuru Se ti po m’qon nalt shume nalt Mandej po m’rrzon po m’lendon Hajt cka kom faj Ty ka me t’marre malli, ka me t’marre Nese vazhdon nisoj, un’ nuk kom me ta fale Se mu afru pak veq pak E meritoj, po t’premtoj Ti ki mu ni rahat Zemer a e din sa shume tkom endrru A thu o gabim sa shume tkom besu...
bela Tahiri
Kjo kenge eshte per Eurovision ...cfare zeri ..sa e bukur 💗
Enxhon Fesko
Bukur 👋🏼
Suela Suela
Keshtu jepi 😃😃😃😃😃
Skerdi Janis
Ed sheeran + alban skenderaj =lind islami
Orinda Swia
Ti qe je kengetar i vertete qe merr me pak klikime sesa ata qe dalin per hobi ne skene .Ne jemi njerez qe ose nuk kemi shije😎 ose jemi budallenj😂.. JE ME I MIRI
Engjelli Im Mbrojtes Je Ti
bravo shume kenge e bukur
Alban E
Shume e bukur
JR Gaming
Most beautiful song in albania
Albana Muca
Ky sikur esht vllai marizo ikonomit me kte ze,si feshkull
rina rina
Uau uau uau awwww
hetues TV horror
Shume tekst fantastik. Se ju jeni bo problem
Dionis Lumani
👌🌟🌟🌟🌟
Gaming Zone
😍😍😍 I Luv It !!!!!
Besarta Shembitraku
shum super
Albnor tela
👏👏👏😍
enxhi. Q
Ne vend t supotojm keta kengtare suportojm noizyn a ju shplaft panuklla 😤
thimio stavri
❤❤
Sara Karaj
Super këng!!!😍
Olala Jackson
Për ato qe po thonë që esht too much Ed Sheeran... Duhet ta kishte këndu Rovena Dilo e do kishim ra rehat... Ca robsh jeni ✌️
enisa gjoka
Bravoooo
Adenisa Deni
😍😍😍 adhurim 😍😍😍
Ornela Balla
bkr💘
Gersi Gersi
Bravo lindi nje kenge shume e bukur. 👍
Suela Preci
Je fantastik jam fansja jote e zjarrte
nenjx hshehd
o lind bane ni kang se zan mat mir kurr spasna ni
Elisiana Hoxha
shume shume keng e bukur te kenaq veshin lindin me kte ze 😏😏
irena mateli
Artemisa Hyseni
je gjigant
Davi Kreka
super e bukur suksese
Kevi Rustami
Shume bukur bravo Lindi
Redona Toska
Loveeeeeee it
Artemisa Hyseni
super je 👍🌟🔱
Dona Ilnica
💗🌹
Shkolla Myrteza Gjoni
bravo lind islami
Elsa Dupo
Ed sheeran. ❤❤❤❤
Katerina Lazaj
super je i papar 💞💞💞💞
Hena Prence
Shm bukur he yll kshu vazhdo
xhoana lumci
Sa bukur
Bora Bora
Bravo😘💞😘😘
age rakaj
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Blerta Inlove
ky si pabuks ...o zot ku eshte katandis shija shqiptare te peqeje kete kokepalarin
shqiponja haradinaj
Loving his voice and the song <3
Keira Kadrimi
SUPER KENGE!!!!PO UNE NUK KAM ASNJE PROBLEM .HAHAHAHAH!!!!!!!!!
Miri ndoni
shume bukur..ze i embel .suksese Lindi..
era pjeshka
💝
Adela Beqiri
👏👏👏...
Kujtim Shyti
Bravo
Erjon Zoto
U cmenda fare
SunriseOnMars
ed sheeran does it better lol
teri korc
barvo te lumte kenga eshte shum e bukur shum uroj ta kendosh gjithmon bravo bravo
Analysis Qirici
Shume. Bukur
Marymedrano Perez
WTF
alesia lloji
Jo dhe aq keq