Rota - Bulut


Download videos:
hd720 medium

Rota Resmi Youtube Kanalına Abone Olmak İçin ; />Rota'yı Facebook - Twitter - İnstagram'da takip edebileceğiniz adresler; | | />Not : Video'nun içeriğinin izinsiz kullanımı yasaktır. Lütfen başka bir kanaldan yüklemeyiniz, aksi takdirde kapatılan kanallardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.Tags:
rota bulut türkçe rap hip hop 2011 2012 yeniYakup Karaoğlu - Türkçe Rap
*İrem Aç Kalbini Bana Buralar Dar*
Bülent Koca
İrem parçasından sonra buraya gelme gereği duyanlar burdasınız biliyorum
Taha Kızıltaş
İrem aç kalbini buralar dar :) bundan önce İreme yazdığı 20 dakikalık şarkıyı dinledikten sonra buna dönmek bir farklı hissettirdi :)
Mehmet Ali Üneri
irem yapacağın işi sikeyim irem
Can Ulukuş
Sözleri: Merhaba bulut ben anlatayim  Girtlak kanserinden öldü dayim  Sigarayla o gün ayrildik  Gelmemesi için söndürdüm ayi  Yada kaderimi biraktim o zamanlar  Üstüne aldatildim yalanla  Rotayla sorunlarim yoktu  Taki bulana kadar benide korkum  Ama maalesef olmuyo bu böyle de  Dedi bana o günlerde düz hergele  Uyan yine, bulandir utan yine  Sirtima diz çöktür umarsin hep  Ve anneme üzüntü çöker gene  Çünkü bulutu kayiptir usandi be  Terk ettim o günlerde evimi  Tek yasamaya baslar bi deli  Daha öncesi var dur daha bahsediyim  Sekiz yasindaydim aaa demeyin  Düsünce suçlarinin islendigi tarihte  Öldüm ben yeniyim.  Dahasini bahsediyim sevgili ben  Büyük abim hapiste peki neden?  Ortanca abimse hastahanede  Cilt kanseri sonu '97 ler  Babamsa o aralar para pesinde  Polis onu ariyo çünkü pesinde  Çocuklar ölücek bulut evde  Bulut evdede bi sor babasi nerde  Annesi toka dikiyo üç kurusa  Arkadaslarida sokakta konusur  Bunlari yasamis bi çocuk var  Sonlari olmadan yasayamazlar  ------    Katlaniyosam herseyi bilin diye  Sonra yüzüme demesin bulut niye?  Bulut Niye mi Lan ? Bulut iyi  Bulutla benim aram aman diyin  Ve sevgilim bunlari bilmelisin  Hersey bu yüzden ve yok gerisi  O günden bu yana param çogaldi  Sen Varsan baskasida haramdir  Umut bahçesi, sonun yok kesin  Direnmekteyim araflar gibi  Gözlerin benim, Sözlerin kimin ?  Dogru senleyim Söylesen neyim  Ve mutlu oldum sayende  Sende mutlu kal sayemde  Anne çok sagol sayende  Tanri çok sagol sayende  Ben bi yorgunum sakliyorum  Güvenmiyorum hiç kimselere  Içine kapanik bi adam diyolar  Vede öylesinede geçiyor seneler  Nedenmi Rota kisa sarkilar yapar?  Hersey yarimda kalir ondan !  Yapamiyorum bana buralar dar  Irem Aç kalbini bana buralar dar!  Daha yirmibirimde kurdum bi hayat  Ölene kadar benimle yanimda yat  Demesin kimse olucagina varir  Istegi belkide sadece para yat  Kurtarin durdurun beni  Rotayla Bulutla dibe battik !  Kimse için üzülmeyen Sen  Kendin için aglama artik !
Veled Yorumda [Bay Ayarless]
''İrem'' parçasından sonra farklı bir dinleyiş açısı edindim be
ROTA
Bulutla başlayıp İremle bitti vay be
El Nino
Her dinleyişimde farklı oluyom harika şarkı be . Dinlenme 1 milyonu bırak 2-3 milyon bile dinlenmeyi hakediyor da kitle salak işte napıcaksın.
Mali Berdici
Gençler ben barmenlik yapıyorum böyle baya cafcaflı bi gece kulübünde. Millet sade sodaya 10 lira veriyo felan ( ben o kazığı yemeye sittin sene göze alamam) İşte sadede gelelim. Mekan dolmadan önce indim aşşağıdaki tekelden 70 lik viski aldım eve gidince içerim takılırım vs. Buraya kadar iyi güzel sonra böyle bana anlam ifade şarkılar dinlemeye başladım hani şarkıyı dinlersinizde kendinizde birşeyler bulduğunuz için dinlersiniz ya sırf o frekansdan devam ederken no. 1 den buraya atladım. Bu insanı farklı şekilde takıldığım dönemlerde aşırı dinlerdim şimdi herşeyi bıraktım temize geçmeye çalışıyorum hala kendi içinde o malum savaşı verirken lan dedim ben zamanında ne dinlerdim bu adamı ne güzel, sade ve samimi bi şekilde kendinden kendi yaşadıklarından bahseden bi adamdı bu açayım biraz dinleyeyim dedim abi özlemişim be kurduğu cümleleri hayatında ki o hepimiziin aklımızda olupta söyleyemediği şeyleri çatır çatır suratımıza vurmasını şu yazıyı da sadece bu şarkıyı ve yahut başka şarkısını dinledikten sonra bir kaç gün ay yıl sonra aklınıza gelip açmanızı teşvik etmek için yazıyorum. Bu adam güzel bir insan sizin bizim gibi kaderin tokatını avuçlayarak yemiş bir insan bizden biri unutmayalım bu adamı amına koyayım.Biliyorum çoğu kişi olaya sadece rap açısından bakıyor yok efendim o kişinin fanısın yok ben sadece bunu dinlerim vs ben sadece size sabahın 7 sinde işten çıkan bir insan olaraktan yazıyorum bunları bu adamı unutmayalım. Oldu da hayat bizi değiştirdi ben farkına varamadan unuttum bari siz unutmayın amına koyayım. Saygılar hürmetler.
ROTA
Bu adamın geri dönüşü hepsinden iyi olacak eminim
BILGEKAGAN
irem *SENİ BULUCAM OROSPU ÇOCUĞU*
Şeyma Nur Zeytun
ÜLKEMDE IREM ISTEMIYORUM BRO
Ride
10 hesap acip rotaya abone oldugum dogrudur :D
Neslihan Duman
Ulan İrem şarkısından sonra bu şarkıyı dinlemeye başlayınca; sesindeki acıya, çaresizliğine, hüznüne hıçkırarak ağlamaya başladım. Bulut abi, canımsın be. Ne olur atlat bu günleri, yalnız değilsin abi.
sasadasda sadasdsa
İrem şarkısından sonra içim daha bi paramparça oldu
murat parlak
Üniversite yıllarımda gecenin bi vakti kulaklıklarımı taktırıp. Antalya yi tek başıma umarsızca şarjım bitene dek. Kafamdaki bir dünya düşünce ile gezdiren Adam. Ağzına sağlık !!
Burak Aydemir
"Orospu!" Kaç Yıldır Kandırdın Adamı? artık kendimize utanmanın vakti kalmıyor ülke "OROSPU!" dolmuş!
Murat Sahin
*Rotanın hikayesi iremle bitmemeliydi*
Berke Şensoy
BULUTLA BAŞLADI İREMLE BİTTİ GÜZEL OLAN HER ŞEY BİTİYOR AMK
HAYYAM
Rota duygusalkende flow atıyor
Onur Yılmaz
40 yıldır kerhanede çalışıyorum irem gibi bi orospu görmedim...
Enes Mert Can
Öz abim gibi sevdim seni be abi.
Bora Can
*HAYLA TEK DINLEYEN BENMIYIM* ????
İrem Saraç
İrem Parçasını Dinleyip Geldim.
u Fuck
Bulut'la başlayan hikaye Irem'le bitti..
Abdullah Aydın
Aga şu adamı dinlemezdim şimdi bırakamıyom amına koyim
Ozgur Turkan
Merhaba bulut ben anlatayim  Girtlak kanserinden öldü dayim  Sigarayla o gün ayrildik  Gelmemesi için söndürdüm ayi  Yada kaderimi biraktim o zamanlar  Üstüne aldatildim yalanla  Rotayla sorunlarim yoktu  Taki bulana kadar benide korkum  Ama maalesef olmuyo bu böyle de  Dedi bana o günlerde düz hergele  Uyan yine, bulandir utan yine  Sirtima diz çöktür umarsin hep  Ve anneme üzüntü çöker gene  Çünkü bulutu kayiptir usandi be  Terk ettim o günlerde evimi  Tek yasamaya baslar bi deli  Daha öncesi var dur daha bahsediyim  Sekiz yasindaydim aaa demeyin  Düsünce suçlarinin islendigi tarihte  Öldüm ben yeniyim.  Dahasini bahsediyim sevgili ben  Büyük abim hapiste peki neden?  Ortanca abimse hastahanede  Cilt kanseri sonu '97 ler  Babamsa o aralar para pesinde  Polis onu ariyo çünkü pesinde  Çocuklar ölücek bulut evde  Bulut evdede bi sor babasi nerde  Annesi toka dikiyo üç kurusa  Arkadaslarida sokakta konusur  Bunlari yasamis bi çocuk var  Sonlari olmadan yasayamazlar  Katlaniyosam herseyi bilin diye  Sonra yüzüme demesin bulut niye?  Bulut Niye mi Lan ? Bulut iyi  Bulutla benim aram aman diyin  Ve sevgilim bunlari bilmelisin  Hersey bu yüzden ve yok gerisi  O günden bu yana param çogaldi  Sen Varsan baskasida haramdir  Umut bahçesi, sonun yok kesin  Direnmekteyim araflar gibi  Gözlerin benim, Sözlerin kimin ?  Dogru senleyim Söylesen neyim  Ve mutlu oldum sayende  Sende mutlu kal sayemde  Anne çok sagol sayende  Tanri çok sagol sayende  Ben bi yorgunum sakliyorum  Güvenmiyorum hiç kimselere  Içine kapanik bi adam diyolar  Vede öylesinede geçiyor seneler  Nedenmi Rota kisa sarkilar yapar?  Hersey yarimda kalir ondan !  Yapamiyorum bana buralar dar  Irem Aç kalbini bana buralar dar!  Daha yirmibirimde kurdum bi hayat  Ölene kadar benimle yanimda yat  Demesin kimse olucagina varir  Istegi belkide sadece para yat  Kurtarin durdurun beni  Rotayla Bulutla dibe battik !  Kimse için üzülmeyen Sen  Kendin için aglama artik !
Rota'nın Saçları
siktirin gidin amk arsız belasına prim yaptırın amk evladları tamam sevmediyseniz siktirin gidinde niye disslike atıyonuz annesiz herifler hepinizin tek tek amk
TriBack
Merhaba bulut ben anlatayım Gırtlak kanserinden öldü dayım Sigarayla o gün ayrıldık Gelmemesi için söndürdüm ayı Yada kaderimi bıraktım o zamanlar Üstüne aldatıldım yalanla Rotayla sorunlarım yoktu Taki bulana kadar benide korkum Ama maalesef olmuyo bu böyle de Dedi bana o günlerde düz hergele Uyan yine, bulandır utan yine Sırtıma diz çöktür umarsın hep Ve anneme üzüntü çöker gene Çünkü bulutu kayıptır usandı be Terk ettim o günlerde evimi Tek yaşamaya başlar bi deli Daha öncesi var dur daha bahsediyim Sekiz yaşındaydım aaa demeyin Düşünce suçlarının işlendiği tarihte Öldüm ben yeniyim. Dahasını bahsediyim sevgili ben Büyük abim hapiste peki neden? Ortanca abimse hastahanede Cilt kanseri sonu '97 ler Babamsa o aralar para peşinde Polis onu arıyo çünkü peşinde Çocuklar ölücek bulut evde Bulut evdede bi sor babası nerde Annesi toka dikiyo üç kuruşa Arkadaşlarıda sokakta konuşur Bunları yaşamış bi çocuk var Sonları olmadan yaşayamazlar Katlanıyosam herşeyi bilin diye Sonra yüzüme demesin bulut niye? Bulut Niye mi Lan ? Bulut iyi Bulutla benim aram aman diyin Ve sevgilim bunları bilmelisin Herşey bu yüzden ve yok gerisi O günden bu yana param çoğaldı Sen Varsan başkasıda haramdır Umut bahçesi, sonun yok kesin Direnmekteyim araflar gibi Gözlerin benim, Sözlerin kimin ? Doğru senleyim Söylesen neyim Ve mutlu oldum sayende Sende mutlu kal sayemde Anne çok sağol sayende Tanrı çok sağol sayende Ben bi yorgunum saklıyorum Güvenmiyorum hiç kimselere İçine kapanık bi adam diyolar Vede öylesinede geçiyor seneler Nedenmi Rota kısa şarkılar yapar? Herşey yarımda kalır ondan ! Yapamıyorum bana buralar dar İrem Aç kalbini bana buralar dar! Daha yirmibirimde kurdum bi hayat Ölene kadar benimle yanımda yat Demesin kimse olucağına varır İsteği belkide sadece para yat Kurtarın durdurun beni Rotayla Bulutla dibe battık ! Kimse için üzülmeyen Sen Kendin için ağlama artık ! (alıntı)
jCrewe
*Ah Bulut abim, seviyorum seni öz abim gibi be. Rap haricinde Güçlü ve merhametli bir insansın, merhametini saf duygularını kullandılar. Güçlü ol abim her türlü seviyoruz seni. Çünkü diğer fanlardan öteye biz senin değerini bilen ve seni seven bir Aileyiz* #ROTAİLEBITCH :(
Dr. YEŞİL
Ve anneme üzüntü çöker gene Çünkü bulutu kayıptır usandı be Terk ettim o günlerde evimi Tek yaşamaya başlar bi deli
12345678 9101112
abi ciddimi ya 4 yıl mı oldu şimdi 4 yılmı oldu lan 2012 de çıkmamıştır yani biriniz bişey söylesin lan! 4 yıldır aynı hayatımı yaşıyorum ben
Buket Zeybek
Ve anneme üzüntü çöker gene Çünkü bulutu kayıptır usandı be
Cegıd
Ulan Kahpe İrem !!!
Doğukan Yılmazarslan
Siz böyle bir adamın kıymetini bilmezseniz ağlayacağınız çok sene var daha amınakoyduklarım
UĞURCAN Çürük
Bulut Evde Bir Sor Babası Nerde ...
Yunus Emre
Tam unuttum diyorum şarkıda ismi geçiyor aklıma geliyor yine amk ya... ''İrem aç kalbini bana buralar dar!''
Bilinmeyen Karakter
*nereden nereye be ağabey. . .*
Tuğcan Kışla
3:00 Cem adrian?
Neslihan Duman
İrem ananı sikeyim
Uykumvar Benim
İrem senin amk ben bu adama yapılırmı bu nefret ediyprum hemcinslerimden
Benim Adim
"İrem" ne tanıdık bir isim şansa bak denk geldim 20 dakika boyunca kendimi adamın yerinde zanettim. Aynı isme 5 yılımı verdim. Benle flört ederken eski sevgilisiyle görüştü, alkollüyken onunla birden fazla kez yattığını itiraf etti ben ise uzun bir zaman kendi kendimi yiyerek onu affetmeye, siğneye çekmeye çalıştım. Hayatımın en güzel dönemini verdim, başkalarıyla görüşmeye kalkıştı uyardım affettim. Fakat enin sonunda tek bir ayrılalım konuşması bile yapmadan aramızın kötü olduğu bir dönemde gitti yine başka birisiyle görüşmeye başladı. Bu sefer siğneye çekmedim, hiç "5 yıllık biz" konuşmasını yapmadım, birdaha onu umursamadım. O andan sonra bir kez bile telefon açmadım. Lisede başladı, üniversitede "benden sonra ki hayatında başarılar" bile demeden bitti. Şuan ben varken başkasıyla görüştüğü kişiyle 2 yıldır evli. Ne denir bilinmez bazı aşklar böyle oluyor karşı taraf ne yaparsa yapsın çocukluk aşkı, vazgeçemiyorsun. Yıllardır ondan nefret ediyor olsam bile en çok kimi sevdin sorusu sorulduğunda vereceğim isim şu ana kadar hala "İrem"' iken bu arkadaşın 20 dakikalık resitalinden sonra içimde kalan son 1 gramlık İrem sevgiside gitti. Aklıma geldiğinde ani bir mod düşmesi yaratan isim ilk defa şuandan itibaren o etkiyi yaratmadı. Hafiflemiş gibiyim sanırım o sınırı geçtim...
Elif Alkan
Beyler bilen varmı İrem parçasındaki İremin soy adı varsa sosyal medya hesabı falan merak ettim orospuyu
Clairvoyant
Benim gibi İrem parçasını dinledikten sonra burada kendini bulanlar var mıdır acaba?
Ugurcan Demirlenk
İrem şarkısından sonra çok farklı oluyor...
Erçil
Şu repliğe bayılıyorum bazı şarkılarda oluyor bayılıyorum ya
flostbuster
Irem anani sikiyim
Meltem yıldız
Annesi toka dikiyor 3 kruşa arkadaşları da sokak da konuşur bunları yaşamış bi çocuk var sonları olmadan yaşayamazlar
Basketball Channel
2018 in ilk günü sabah 5.30 bakalım 2019 da bir şeyler değişecek mi
Senem
kimse için üzülmeyen sen kendin için ağlama artık
Ulaş Erden
Nerden nerelere, parçalarını kendimizden bir parçaymış gibi yaşattığın için teşekkürler rot. Gerçek dinleyicilerin durumu anlayabiliyor yolun açık olsun acı da çekilir mutlu da olunur hayat böyle kahpeyken insanları nasıl olmasin ?
Umut Balci
En az 50-60 kere dinlediğim parçayı bugun bir kez daha dinledim, hiç bu kadar parçalanmamıştım.. İrem.
Osman TEMELL
Merhaba bulut ben anlatayim Girtlak kanserinden öldü dayim Sigarayla o gün ayrildik Gelmemesi için söndürdüm ayi Yada kaderimi biraktim o zamanlar Üstüne aldatildim yalanla Rotayla sorunlarim yoktu Taki bulana kadar benide korkum Ama maalesef olmuyo bu böyle de Dedi bana o günlerde düz hergele Uyan yine, bulandir utan yine Sirtima diz çöktür umarsin hep Ve anneme üzüntü çöker gene Çünkü bulutu kayiptir usandi be Terk ettim o günlerde evimi Tek yasamaya baslar bi deli Daha öncesi var dur daha bahsediyim Sekiz yasindaydim aaa demeyin Düsünce suçlarinin islendigi tarihte Öldüm ben yeniyim. Dahasini bahsediyim sevgili ben Büyük abim hapiste peki neden? Ortanca abimse hastahanede Cilt kanseri sonu '97 ler Babamsa o aralar para pesinde Polis onu ariyo çünkü pesinde Çocuklar ölücek bulut evde Bulut evdede bi sor babasi nerde Annesi toka dikiyo üç kurusa Arkadaslarida sokakta konusur Bunlari yasamis bi çocuk var Sonlari olmadan yasayamazlar Katlaniyosam herseyi bilin diye Sonra yüzüme demesin bulut niye? Bulut Niye mi Lan ? Bulut iyi Bulutla benim aram aman diyin Ve sevgilim bunlari bilmelisin Hersey bu yüzden ve yok gerisi O günden bu yana param çogaldi Sen Varsan baskasida haramdir Umut bahçesi, sonun yok kesin Direnmekteyim araflar gibi Gözlerin benim, Sözlerin kimin ? Dogru senleyim Söylesen neyim Ve mutlu oldum sayende Sende mutlu kal sayemde Anne çok sagol sayende Tanri çok sagol sayende Ben bi yorgunum sakliyorum Güvenmiyorum hiç kimselere Içine kapanik bi adam diyolar Vede öylesinede geçiyor seneler Nedenmi Rota kisa sarkilar yapar? Hersey yarimda kalir ondan ! Yapamiyorum bana buralar dar Irem Aç kalbini bana buralar dar! Daha yirmibirimde kurdum bi hayat Ölene kadar benimle yanimda yat Demesin kimse olucagina varir Istegi belkide sadece para yat Kurtarin durdurun beni Rotayla Bulutla dibe battik ! Kimse için üzülmeyen Sen Kendin için aglama artik !
Tek Teker
Saçma sapan diss vıdeosu ızleyen ergenlerın olmadıgı bir parça.
Ahmet Yağ
biz bize yeteriz bakarmısın 5 yıldır 176 bin izlenme off dünya adaletini sikeyim.
Athena - Drakensang Online
*400bin az bence bu şarkıya*
Kübra Kaya
00.058 bugün benim doğum günüm ve ilk dinlediğim şarkı İrem ikinci Bulut haberin olmadan belki de istemeden yeni yaşımın ilk gününü siktigin için teşekkürler Rota.
Piri Official Music
alt yapı cem adrian - sen benim
Emanet
veee yinee benn en son bir yıl önce burdaydım :) Merhaba bulut ben anlatayim Girtlak kanserinden öldü dayim Sigarayla o gün ayrildik Gelmemesi için söndürdüm ayi Yada kaderimi biraktim o zamanlar Üstüne aldatildim yalanla Rotayla sorunlarim yoktu Taki bulana kadar benide korkum Ama maalesef olmuyo bu böyle de Dedi bana o günlerde düz hergele Uyan yine, bulandir utan yine Sirtima diz çöktür umarsin hep Ve anneme üzüntü çöker gene Çünkü bulutu kayiptir usandi be Terk ettim o günlerde evimi Tek yasamaya baslar bi deli Daha öncesi var dur daha bahsediyim Sekiz yasindaydim aaa demeyin Düsünce suçlarinin islendigi tarihte Öldüm ben yeniyim. Dahasini bahsediyim sevgili ben Büyük abim hapiste peki neden? Ortanca abimse hastahanede Cilt kanseri sonu '97 ler Babamsa o aralar para pesinde Polis onu ariyo çünkü pesinde Çocuklar ölücek bulut evde Bulut evdede bi sor babasi nerde Annesi toka dikiyo üç kurusa Arkadaslarida sokakta konusur Bunlari yasamis bi çocuk var Sonlari olmadan yasayamazlar Katlaniyosam herseyi bilin diye Sonra yüzüme demesin bulut niye? Bulut Niye mi Lan ? Bulut iyi Bulutla benim aram aman diyin Ve sevgilim bunlari bilmelisin Hersey bu yüzden ve yok gerisi O günden bu yana param çogaldi Sen Varsan baskasida haramdir Umut bahçesi, sonun yok kesin Direnmekteyim araflar gibi Gözlerin benim, Sözlerin kimin ? Dogru senleyim Söylesen neyim Ve mutlu oldum sayende Sende mutlu kal sayemde Anne çok sagol sayende Tanri çok sagol sayende Ben bi yorgunum sakliyorum Güvenmiyorum hiç kimselere Içine kapanik bi adam diyolar Vede öylesinede geçiyor seneler Nedenmi Rota kisa sarkilar yapar? Hersey yarimda kalir ondan ! Yapamiyorum bana buralar dar Irem Aç kalbini bana buralar dar! Daha yirmibirimde kurdum bi hayat Ölene kadar benimle yanimda yat Demesin kimse olucagina varir Istegi belkide sadece para yat Kurtarin durdurun beni Rotayla Bulutla dibe battik ! Kimse için üzülmeyen Sen Kendin için aglama artik !
Behçet Gülen
1:40'ta içim karıncalandı
BUĞRA K.
Bulutla Başlayıp İremle biten hikaye.İrem Aç Kalbini Buralar dar,Bir daha sakın bir daha sakın yakınımda bulunma...
Harun Knowz
bu adam istese sarkilarini 1m 2m izlenme yaptirir ama adam halinden mutlu az insan cok huzur.
Emre Cicek
5 Yılda iremin ne bok olduğunu anladı BULUT💔ORUSPU IREM
Cumpa St
*Hayatını anlatan Mc leri çok seviyorum ! Bize örnek olduğunuz teşekkürler ...*
Kadir Demirkan
Budur lan samimiyet
VORTEX ORGANİZATİON
Sigara yetişmiyor be amına koduğum onlar nasıl söz, her replay başına bi sigara öldürüyorum, kaldırın şu şarkıyı spamlayın gözünü seveyim amk.
Mustafa Batu
*bağımlı olduk amk be*
Efe Saykun
Kimse için üzülmeyen sen kendin için ağlama artık
Tuğşad Avcı
irem böyle başlamıştı ve kötü bitti üzgünüm bulut abi
lily
red- acını seçmekte özgürsün
Albet Offıcial
ORUSBU ÇOCUĞU İREM BİZİDE BİTİRDİN.
WoodooƬψƬ Game
Hep aynı sessizlikle geliyor gece… Hep aynı yalan dolan masalları dinliyorum yine… Hep aynı yüzler, hep aynı sesler peşimde… Anlatamıyorum, inandıramıyorum kendime… Sen benim yarım kalan cümlelerimsin… Hiç söyleyemediğim, söylemediğim o sözlerim… Sen benim hiç ısınmayan ellerimsin… Hiç unutamayan, unutmayan o kalbim… Sen benim eksik kalan yerimsin… Kapattığım pencereler, güneşlere çektiğim o perdelerim… Sen benim hiç sevmediğim sessizliğimsin… Kaybettiğim yolum, korktuğum karanlık, hiç tutamadığım o yeminlerim… Sen benim terk ettiğim şehirlerimsin… Düştüğüm çukur, uzanan ellerim, hiç tutunamadığım gidenlerim… Sen benim kovulduğum cennetimsin! Eğdiğim yüzüm, sövdüğüm aydınlığa hiç açamadığım gözlerim. SEN BENİM... -CEM ADRİAN...
Emir OLcay
Bulut evdede bir sor babası nerde ?
Abdullah Ay
iremden sonra buluta gelenler
BARAN
bitti.
Bahalisdemir
irem aç kalbini buralar dar
wutdafuq
Rotayla bulutla dibe battık!
Veled Yorumda [Bay Ayarless]
Şarkı niye silindi la?
Görkem Özbek
*ama inan olsun pişmanım bulut, İrem , son kez gibi şarkılarıma da*
Ali Balemen
şu adamı nasıl dınlemıolar lan delı oluyorum
Emir Bulut
abi kategori ye eğlence deyip ciğerimizi siktin ayıp olmuyor mu ?
Eren Uzun
bu adam bir efsane moruk
Furkan Klıne
2018 oldu Rota
Rap Defteri
Aşk, en berrak gören gözleri bile kör eder. Gözlerim bu sebeple yıllarca şarkı fotolarımda yoktu. -Rota ( Twiterda paylaştı)
GÖKTÜRK
Buluut Yapma Oğlum Gözlerin Öyle Kalacak :( Mütüş aq
Miva Official
şimdiden özledim reis geri dön
Osman TEMELL
Merhaba bulut ben anlatayim Girtlak kanserinden öldü dayim Sigarayla o gün ayrildik Gelmemesi için söndürdüm ayi Yada kaderimi biraktim o zamanlar Üstüne aldatildim yalanla Rotayla sorunlarim yoktu Taki bulana kadar benide korkum Ama maalesef olmuyo bu böyle de Dedi bana o günlerde düz hergele Uyan yine, bulandir utan yine Sirtima diz çöktür umarsin hep Ve anneme üzüntü çöker gene Çünkü bulutu kayiptir usandi be Terk ettim o günlerde evimi Tek yasamaya baslar bi deli Daha öncesi var dur daha bahsediyim Sekiz yasindaydim aaa demeyin Düsünce suçlarinin islendigi tarihte Öldüm ben yeniyim. Dahasini bahsediyim sevgili ben Büyük abim hapiste peki neden? Ortanca abimse hastahanede Cilt kanseri sonu '97 ler Babamsa o aralar para pesinde Polis onu ariyo çünkü pesinde Çocuklar ölücek bulut evde Bulut evdede bi sor babasi nerde Annesi toka dikiyo üç kurusa Arkadaslarida sokakta konusur Bunlari yasamis bi çocuk var Sonlari olmadan yasayamazlar Katlaniyosam herseyi bilin diye Sonra yüzüme demesin bulut niye? Bulut Niye mi Lan ? Bulut iyi Bulutla benim aram aman diyin Ve sevgilim bunlari bilmelisin Hersey bu yüzden ve yok gerisi O günden bu yana param çogaldi Sen Varsan baskasida haramdir Umut bahçesi, sonun yok kesin Direnmekteyim araflar gibi Gözlerin benim, Sözlerin kimin ? Dogru senleyim Söylesen neyim Ve mutlu oldum sayende Sende mutlu kal sayemde Anne çok sagol sayende Tanri çok sagol sayende Ben bi yorgunum sakliyorum Güvenmiyorum hiç kimselere Içine kapanik bi adam diyolar Vede öylesinede geçiyor seneler Nedenmi Rota kisa sarkilar yapar? Hersey yarimda kalir ondan ! Yapamiyorum bana buralar dar Irem Aç kalbini bana buralar dar! Daha yirmibirimde kurdum bi hayat Ölene kadar benimle yanimda yat Demesin kimse olucagina varir Istegi belkide sadece para yat Kurtarin durdurun beni Rotayla Bulutla dibe battik ! Kimse için üzülmeyen Sen Kendin için aglama artik !
Pablo Escobar
' Düşünce suçlarının işlendiği tarihte '
Volt
*Zamanında ne dinlerdim lan. Bitmesin diye yavaş yavaş içtiğim şarabı ''İrem aç kalbini bana buralar dar' dediğinde kafaya dikerdim falan*
Ömer Faruk
Abi siz milyon dinlenmeyin dinlenmeniz bu sayıda kalsın milyon dinlenip saçma salak ergen fanlarınız olucağına sizi adam gibi destekleyen dinleyipte kendini gören 5 bin dinleyici bile yeter bence abi seni çok seviyorum abi iyiki varsınız amk..
Hiphop life
gözler efekt mi ?
Devrimci genc
Şu adamı taladro ile karşılaştırmayın nolur
Shiny Getkoga
Sırf fanlığınız yüzünden bütün güzel şarkılara disslike geliyor bırakın sadece dinleyin
hiphoplifekenan
"annesi toka dikiyor 3 kuruşa"
NORM ENDER
Bugünde burdayımm
Tuana Ceylin
Bulutla başladı İremle bitti aga
Enes Replay '
İREM PARÇASINDAN SONRA DİNLERKEN AYNI HİSSİYATA KAPILAMIYORUM
Game Walles
Rota dinlemeyen çok şey kaybetmiştir Rota dinleyen zaten herşeyini kaybetmiştir.
Ahmet Hakan Altınbaş
‘İrem’ parçasından sonra baya farklı geldi be
Yücel Işık
ya abi mükemmel bi şarkı bu izlenme sayısı be Allah için.